MAD MAXa

sojusz MAD MAXa


#1 2008-04-22 15:11:33

szot

Użytkownik

2356083
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 71
Punktów :   

szot

Cóz...zacznijmy tak....mam sobie latek 35(chyba)......mam takze zonke i dzieci.....to moja druga zonka...z pierwszą się nie ułozyło(ale tak bywa).....dzieci przedstawie tak: 2córki i 1 syn to dzieci z pierwszego małżenstwa mojej zony(jej tez w pierwszym związku nie wyszło)....a jedno(2 letnie) jest nasze wspólne......prowadze mały serwis komputerowy we wsi Świerklany(koło Rybnika)....tam tez mieszkam w domku jednorodzinnym.....oczywiscie posiadam tez autko(stare ale jeździ-a to sie liczy)......gre w Ogame zacząłem jakies prawie 2 lata temu(grałem na u28 i do dzis mam tam konto)...tutaj na 45 konto załatwiła mi zona(ona tez gra w tą grę:))......zaczynałem z tym kontem w Z.Z.....potem załozyłem swój sojusz o tej samej nazwie co na u28 czyli D.W.....potem przeszlismy do DTeam......ale jak wiekszosc wie...sojusz ten tez sie rozpadł(byłem jednym z ostatnich(poza PanTofelkiem)którzy odeszli.......szukałem sojuszu konkretnego...i pomyslałem o eTWD(bo TWD to za wysokie progi jak na tamte chwile-miałem małą flotke).....z eTWD mnie wyrzucono(tak jak innych,poniewaz nie handlowalismy z TWD deuterem).....cóz....myslę sobie mam pecha...kazdy sojusz albo mnie wyrzuca...albo sie rozpada.....w pewnym momencie zonka stwierdziła abym spróbował do MAD MAXA....wiec pisze do wielkiego "J".....i do Lorda Marshala(przeciez to było...nie było sąsiad z 1 gali...a nawet układu:)).......i propozycja była taka abym złożył podanie do Was(czyli akademi)....zrobiłem tak jak zaproponowano...i ot jestem....licze jednak na dłuższy pobyt w strukturach MAD MAX.
Adam.

Offline

 

#2 2008-04-22 15:59:07

tom6

Administrator

6429811
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 353
Punktów :   

Re: szot

no długa historia

Offline

 

#3 2008-05-09 13:58:33

Kaszub

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 122
Punktów :   

Re: szot

kurcze pięknie przedstawiłeś nam swoja hostorie jak żona gra w ogame to bardzo dobrze, bo nie trzeba wysłuchiwać narzekań tak jak np. ja. Jak wchodziłem na ogame to dziewczyna dostawała malarii, ospy H5N1 i różnych tam innych rzeczy. Dobrze, że z nami jesteś i na pewno będzie nam się miło współpracowało.

P.S. jaki nick ma żona na tym uni??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.v-grzenda.pun.pl www.yellington.pun.pl www.forms.pun.pl www.harakiri.pun.pl www.elita1c.pun.pl