MAD MAXa

sojusz MAD MAXa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-05-08 21:41:44

GRL

Użytkownik

9785908
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 26
Punktów :   

o GRL slów kilka...

A jeśli kilka, to nie wypada zbytnio się rozpisywać. Na świat przyszedłem jeszcze przed upadkiem socjalizmu, 18 stycznia 1989 roku, czyli na chwilę obecną (maj 2008) mam lat 19. Zamieszkuję sobie w małej dość mieścinie zwanej Kielcami. Stan cywilny - kawaler, rzecz jasna. Zainteresowania: muzyka, literatura, snooker.

Powrót do OG nastąpił, gdy okazało się, że znajomy Piotra (nick: mercuc), niejaki Malcolm (osobiście nie miałem przyjemności poznać, toteż posługuję się nickiem wyłącznie), opuszcza tę skromną mieścinę w celu odbycia zasadniczej służby woskowej. Ja, z uwagi na maturkę i pewne sprawy insze, czasu mam na razie niewiele, więc inwestowanie we flotę byłoby lekkomyślne. Skupię się obecnie na poprawieniu ekonomii konta i dodaniu kilku kulek obok planet (bo ta jedna, przy jedynej w 1 gali planecie, nie zdaje się na wiele), a później - kto wie - jeśli znajdą się chęci i chwila czasu, może wybuduję statków troszkę, jeśli nie, to może choć przekażę komuś innemu nieco lepsze już konto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forms.pun.pl www.yellington.pun.pl www.harakiri.pun.pl www.v-grzenda.pun.pl www.4x4kalisz.pun.pl